Optymalizacja WordPressa pod Membership Site

Data dodania: 28 grudnia 2015

Potrzebuję zastrzec dostęp do jednej podstrony (gdzie znajduje się płatny video-produkt) dla zarejestrowanych użytkowników, czyli zrobić taką prymitywną "membership site".

Oto wytyczne które będą musiały być spełnione:
– integracja z dotpay, czyli po płatności dotpay, użytkownik powinien zostać przekierowany na stronę rejestracji, gdzie poda nazwę użytkownika lub e-mail i hasło. Po podaniu ich powinien od razu zostać przekierowany na podstronę z produktem.
– jednocześnie po płatności dotpay powinien otrzymać 2 emaile (z mojej domeny). Pierwszy z prośbą o potwierdzenie rejestracji. Drugi z informacjami takimi jak url strony na której znajdzie produkt, strony do resetowania hasła, regulaminem itp. oraz podanymi przez siebie danymi logowania, czyli nazwą użytkownika i hasłem (ważne że nie ma to być domyślny mail wysyłany przez mechanizm wordpressa, oraz że pewna część to będzie stały tekst ustalony przeze mnie, a będą też informacje inne dla każdego użytkownika
– po zalogowaniu klient powinien widzieć jedynie stronę z produktem, NIE powinien widzieć standardowego panelu wordpressa ze wszystkimi zakładami, stronami, pluginami itd.
– pod formularzem logowania nie może być wyświetlany domyślny wordpressowy link do rejestracji
– rejestracja musi być dostępna tylko dla tych którzy zapłacili (żeby ktoś sobie nie wpisał ręcznie nazwadomeny/wp-admin i się nie zarejestrował korzystając z linka który się tam wyświetla.
– poza tą jedną stroną z produktem, wszystkie pozostałe podstrony mają być dostępne dla każdego

– ta membership site może też być na subdomenie, jeśli to coś ułatwi
– jeśli to potrzebne, mogę kupić jakiś plugin (optimize press, magic members) i zlecenie by polegało po prostu na zintegroaniu go z dotpay i ustawieniu maili

Myślę, że zawarłem wszystko co jest potrzebne. Oczywiście jeśli pojawiają się jakieś pytania, to chętnie odpowiem. Zapraszam do kontaktu.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!