Poprawa zagnieżdżonych asynchronicznych AJAXów

Data dodania: 7 września 2015

Zlecenie wystawiam jeszcze raz ze względu na nieuczciwego wykonawcę.

Mam problem z doprowadzeniem do użytku zagnieżdżonych requestów AJAXowych w pluginie do WordPressa.

Problem dokładnie opisałem na stacku: http://stackoverflow.com/questions/31803382/async-ajax-requests-in-each-loop

TLDR:
Trzeba dla każdego typu postu (pętla each) pobrać taxonomie (ajax), przerobić każdy term (ajax). Później po taxonomiach należy pobrać wszystkie posty danego typu (ajax) i przerobić każdy z nich (ajax).

Wszystkie AJAXy są asynchroniczne (a muszą być synchroniczne względem siebie, tzn. żeby np pętla nie przeszła dalej dopóki nie wróci ostatnia odpowiedź).

Dodam, że ogólnie tok myślenia jest raczej w porządku, bo po ustawieniu async: false ładnie wszystko jest w kolejności takiej jakiej ma być.

Dostarczam paczkę z wtyczką i chciałbym odebrać z poprawionym js. Interesuje mnie zrealizowanie tego za pomocą obiektu $.Deffered, aby rozwiązanie było optymalne (setInterval raczej odpada)

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!