Stworzenie 2 stron na gotowych motywach i dopasowanie kilku elementów istniejącego bloga

Data dodania: 10 czerwca 2015

Zależy mi na stworzeniu od nowa strony firmy zajmującej się turystyką edukacyjną. Obecna strona to www.lec.com.pl. Chciałbym postawić nową stronę na WP i wykorzystać do tego gotowy motyw. Strona będzie miała przygotowaną w miarę dokładną specyfikację i zostaną na nią przygotowane treści. Termin realizacji do końca lipca 2015.
Dodatkową opcją może być stworzenie dla nowej strony (lub dostosowanie już istniejącego) mechanizmu wyszukiwania kursów językowych w bazie kursów, którą posiadamy. Termin realizacji do końca września 2015.
Drugim zleceniem będzie stworzenie w oparciu o gotowy motyw strony agencji PR. W tym przypadku również specyfikacja funkcjonalności i treści zostaną dostarczone. Może wystąpić potrzeba opracowania elementów graficznych na stronę w oparciu o podstawową identyfikację, którą firma posiada. Termin realizacji do końca lipca 2015.
Trzecie zlecenie to dostosowanie kilku elementów (czcionki, kolory itp.) na www.squash-blog.pl. Wytyczne zostaną dostarczone. Termin realizacji do ustalenia.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!