Logowanie/rejestracja oraz system turnieju

Data dodania: 31 maja 2015

Witam.
1) Logowanie oraz rejestracja: załączony obrazek: panel.png, po kliknięciu na logowanie pojawia się załączony obrazek: zaloguj się.png (tzn. tak jak na obrazku). Po kliknięciu w rejestracje jest rejestracja w której wpiszemy wszystkie potrzebne pola.
2) Skrypt turniejowy – Jest tworzony turniej przez administratora np. w zakładce „Zapisy” możliwość zapisania tylko dla zalogowanych użytkowników którzy również wprowadzili po zalogowaniu konto gry do profilu np. jeżeli turniej PC – Origin ID/EAID, PS3/PS4 – PSN ID ORAZ XBOX360/XBOXONE – XBOX LIVE ID. Na określony czas przed turniejem pojawia się system CHECKIN – potwierdzenie udziału w turnieju. O danej godzinie turnieju administrator losuje drabinkę w której pojawiają się nazwy użytkowników: np. obrazek: drabinka.png w której po kliknięciu w nick przeciwnika wyświetla się jego profil wraz z jego Kontem GRY, wprowadzanie wyników nie wiem jak opisać.

Budżet to 300/400 zł.
Panel: http://zapodaj.net/a25647d98fde8.png.html
Zaloguj się: http://zapodaj.net/45be07045a460.png.html
Drabinka: http://zapodaj.net/8e243cd074af7.png.html
Cała strona znajduję się pod adresem: www.euroarena.eu
Pozdrawiam.
Z poważaniem,
Damian Kawczyński
CEO EuroArena.eu
E-mail: d.kawczynski@euroarena.eu

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!