WP – modyfikacja kilku wtyczek

Data dodania: 17 kwietnia 2015

Zlecę wykonanie modyfikacji wtyczek użytych w w serwisie postawionym na WordPress v. 4.1.1. Termin realizacji do 30.04.2015. Praca zdalna, udostępnimy makiety oraz Use Cases, oraz wsparcie koordynatora.
Modyfikowane będą:
NextGEN Gllery
MailPoet
WP-Filebase Download Manager
WP Super Cache
WooCommerce + PayU
Watu Pro
Events Manager
AVChat Pro
+ drobne zmiany w samym WordPressie

Platforma jest już wstępnie przygotowana, niezbędne wtyczki zainstalowane, wykonana została profesjonalna grafika i toczą się prace webmasterskie. Szczegóły modyfikacji objęte tym zleceniem opisane zostały w Use Cases, które prześlemy wybranym podwykonawcom po analizie Państwa zgłoszeń.

PROSZĘ O PRZEMYŚLANE ZGŁOSZENIA zawierające informacje o doświadczeniu w programowaniu / dostosowywaniu programistycznym pod WordPressa. Zlecenie nie obejmuje prac graficznych ani webmasterskich, dlatego proszę nie proponować swoich usług w zakresie grafiki czy webmasterki.

Od oferentów oczekujemy zgłoszenia się z:
– podaniem informacji o swoim doświadczeniu w zakresie programowania pod WordPressa,
– dostępności do podjęcia się zadania – w zasadzie od zaraz
– tylko poważnymi ofertami, interesują nas tylko odpowiedzialni podwykonawcy.
Zainteresowanym oferentom udostępnimy więcej informacji o projekcie już bezpośrednio na email, prosząc wówczas o wycenę.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!