Zlecę prace poprawkowe na szablonie Avada

Data dodania: 12 stycznia 2015

Zlecę prace poprawkowe na działającej stronie z szablonem Avada.

Główny cel zlecenia:
Modyfikacja podkategorii produktowej w menu. Poniżej jest projekt graficzny jak mniej więcej wygląda menu:
http://zapodaj.net/b8102795e16d6.png.html

*Pokategorie 1 i 2 poziomu wyświetlają się alfabetycznie (są to po prostu dodane kategorie do postów), więc będzie trzeba dodać pole w systemie CMS, które będzie mogło je szeregować.
*Produkty też układają się alfabetycznie i będzie trzeba zmodyfikować ich kolejność. Muszą ustawiać się malejąco według parametru który będzie można wprowadzić w systemie CMS. Zawsze będzie to jeden parametr ale może być inny w rożnych kategoriach produktowych.
*Aby przejść z podkategorii 1 do 2 i z 2 do produktu trzeba przesuwać myszkę niemalże idealnie poziomo bo inaczej przeskakuje na inne podkategorie. Naturalne jest że człowiek z podkategorii 1 poziomu 5 przejdzie do podkategorii 2 poziomu 1 po ukosie a nie najpierw w prawo a później do góry.Będzie trzeba zmniejszyć pole działania do długości tekstu. Szczegóły zostaną podane po wyborze osoby do realizacji.
*Trzeba dodać miejsce na logo w systemie CMS. Po prostu miejsce w którym będzie można upload’ować grafikę

Dodatkowe prace:
– wgranie odpowiednich czcionek
– zmiany kolorów podświetleń tekstów w style.css
– wgranie nowego pluginu dla maps google
– modyfikacja wyświetlania się rozwijanego menu w menu głównym (powinien wyświetlać się bezpośrednio pod zakładką a wyświetla się po drugiej stronie ekranu)

Pozdrawiam
Robert Pajda

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!