Modyfikacja szablony WordPressa – Leetpress

Data dodania: 31 stycznia 2014

Posiadam stronę http://grajmy.net z szablonem leetpress. W szablonie zdjęcia ustawione jako ikona wpisu dodatkowo na zdjęciu jest tytuł gry. Zarówno zdjęcie jak i tytuł gry odsyła do postu. Ja natomiast chciałbym dodać na zdjęciu dodatkowo dwie grafiki(przyciski). Pierwsza grafika z nazwą "Recenzja" druga "Zagraj za darmo" z tym, że "recenzja" miałaby przenosić po kliknięciu do postu tak jak orginalnie tytuł gry. Natomiast grafika "zagraj" miała by przenosić na główna stronę producenta gry. Linki w grafice "zagraj" musiałbym sam wstawiać i to jest najważniejsze ponieważ, każdy post to inna gra. Grafika(przycisk)"zagraj" musi być połączona z danym postem abym mógł wstawić odpowiedni link. Obie grafiki byłyby widoczne tylko na stronie głównej, kategorii oprócz oczywiście postów.
Czy taka modyfikacja jest możliwa i jak by wpłynęła na działanie WordPressa?
Zainteresowane osoby proszę o kontakt i oraz wycenę.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!