Poprawa WP 3.6 pod przeglądarkami (pod FF źle się wyświetla)+problem z gravatarem

Data dodania: 9 sierpnia 2013

Jak w temacie, po aktualizacji WP do 3.6 i FF do nowej wersji (zlały się te aktualizacje więc dokładnie nie wiem kiedy powstał błąd) pod FF nie wyświetla się poprawnie strona, trochę się rozjeżdża, czyli trzeba coś poprawić w kodzie.
Problem nr 2 dotyczy gravatarów, nie wyświetlają się na stronie (tzn wcześniej się wyświetlały, ale po zmianie user-admin przestały). User był zmieniony tak, że założony nowy z innym mailem, potem usunięcie admina i do nowego przypisany z powrotem mail ten co dla admina był, czyli teoretycznie nie powinno być problemu z wyświetlaniem, w panelu gravatara przypisany ten sam mail (usuwałem, przypisywałem jeszcze raz etc)-dalej się nie wyświetla obrazek gravatara. Zmieniana skórka na różne-to samo, więc nie jest to wina layoutu. Co zauważyłem-ssid gravatara na stronie (jak dam podgląd kodu) różni się od tego co generuje gravatar-tylko to powinno automatycznie chyba się aktualizować do tego co ustalone w panelu graatara. Nie mam pomysłu jak to sprawdzić więc proszę o pomoc.
Proszę w mailu zgłoszeniowym podać szacowany czas i cenę za wykonanie usługi.
Pozdrawiam.

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!