Skromnie ruszamy… :)

Data dodania: 24 maja 2010

Czy marzyliście o polskim serwisie, gdzie każdy znający bardzo dobrze WordPressa będzie mógł zarobić na tej wiedzy? A może w drugą stronę: prowadzisz stronę opartą na Wordpresie, od czasu do czasu potrzebujesz pomocy z nią związanej i najchętniej takie zadania zleciłbyś (lub zleciłabyś) komuś, z kim będzie można swobodnie wymieniać korespondencję po polsku, która podobnie jak Ty ma konto w polskim banku… z którą być może uda się nawiązać dłuższą współpracę?

Naprzeciw tym problemom ma wyjść właśnie (także oparty na Wordpresie, bo jakże mogłoby być inaczej) serwis WP Zlecenia!

Zupełnie za darmo i bez żadnej rejestracji każdy może dodać tutaj swoje ogłoszenie. Wystarczy, że klikniesz w odnośnik „Dodaj zlecenie!” (zawsze będzie on znajdował się na górze strony, a także w sidebarze, gdy ten się wyświetla) i wypełnisz bardzo krótki formularz z informacjami o tym, czego potrzebujesz. Po szybkiej weryfikacji przez administrację (czysta formalność, mająca sprawdzić czy ogłoszenie faktycznie jest zleceniem) Twoja oferta pojawi się na stronie głównej.

Od tej pory każdy będzie mógł skontaktować się z Tobą na podane przez Ciebie dane i przedstawić swoją propozycję. Jestem pewien, że na pewno uda Ci się znaleźć prawdziwego WP-specjalistę!

* * *

Jak widać zasada działania strony jest bardzo prosta. Mam jednak nadzieję, że Wasza wzrastająca aktywność zachęci mnie do stałego rozbudowywania o nowe funkcje tego serwisu ogłoszeniowego 🙂

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.