Stała współpraca – tworzenie stron w WP, możliwa również umowa o pracę

Data dodania: 18 lipca 2019

Zlecenie dotyczy stałej współpracy z freelancerem lub zatrudnienia na umowę o pracę – Ty wybierasz.
Jesteśmy firmą tworzącą strony internetowe i reklamy dla światowych firm, takich jak BMW, RTL i wiele innych.
Szukamy web developera z doświadczeniem w tworzeniu pluginów do WP.
Obowiązki:
– Definiowanie pojęć technicznych stron WordPressa
– Ocena wykonalności oraz tworzenie kosztorysów i szacunków czasowych
– Wdrażanie layoutów jako szablony pod WordPress wraz z budową backendu wynikającego z dokumentacji
– Cięcie szablonów na podstawie dostarczonych materiałów zgodnie z zasadą „pixel-perfect\", zatwierdzanie prezentacji dla klientów
– Budowa i rozwój customowych wtyczek WordPressa
– Tworzenie innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań problemów we współpracy z klientami

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!