Web Developer – oferta pracy – Sii Sp. z o.o.

Data dodania: 27 czerwca 2019

Obecnie poszukujemy osoby, która dołączy do 6 osobowego zespołu Web Developerów i testerów, który realizuje projekty na wewnętrzne potrzeby firmy. Jednym z najważniejszych zadań jest budowa nowej strony internetowej firmy. Dołącz do nas i rozwijaj się wśród najlepszych!

Zadania:
– Tworzenie dokumentacji wizualnej i layoutów WWW w oparciu o projekt graficzny
– Tworzenie i rozwój pluginów WordPress integrujących stronę z zewnętrznymi systemami typu CRM
– Tworzenie modułów Gutenberg oraz innych rozwiązań zapewniających łatwą edycję treści
– Tworzenie spersonalizowanego motywu w oparciu o Sage

Oczekiwane umiejętności:
– Co najmniej 3 lata doświadczenia komercyjnego w HTML, CSS, PHP i JavaScript
– Co najmniej 3 lata doświadczenia w tworzeniu layoutów stron WWW w oparciu o projekt graficzny
– Doświadczenie w tworzeniu aplikacji i stron w oparciu o WordPress
– Znajomość Plugin API i standardów tworzenia motywów WordPress
– Znajomość Gutenberg Block API
– Znajomość systemu kontroli wersji GIT
– Znajomość SASS oraz narzędzi Gulp i Webpack
– Znajomość baz danych MySQL

Mile widziana:
– Podstawowa znajomość React.js
– Znajomość frameworków Sage, Laravel i systemu szablonów Blade
– Znajomość popularnych pluginów WordPress: WPML, ACF, All-In-One SEO Pack
– Znajomość zagadnień UX: Atomic Design, tworzenie Design Tookit
– Znajomość zagadnień związanych z Docker

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!