Praca dla WordPress/Symfony developera pełen etat

Data dodania: 1 kwietnia 2019

Poszukiwany Full Stack Developer!

Kto: https://webinto.pl
Gdzie: Warszawa (praca zdalna, raz w tygodniu spotkania w biurze)
Wymiar godzin: pełny etat
Forma zatrudnienia: B2B, UoD
Wynagrodzenie: 3000-5000 netto

Oferujemy:
– elastyczne godziny pracy
– praca zdalna
– stały rozwój
– szkolenia wewnętrzne oraz zewnętrzne
– wypady integracyjne
– możliwość dodatkowego rozwoju poprzez udziału w innych projektach opierających się na różnych technologiach (NodeJS, AngularJS, Python, Android, Swift)

Opis stanowiska:
Twoja praca będzie polegała głównie na rozwijaniu autorskiego systemu ERP komunikującego się z różnego rodzaju zewnętrznymi aplikacjami oraz na tworzeniu i edycji stron w CMS WordPress.

Wymagamy:
– umiejętności płynnego poruszania się językiem PHP, znajomości frameworka Symfony oraz CMS WordPress
– doświadczenia w budowaniu aplikacji w oparciu o REST API
– doświadczenia w pisaniu zapytań SQL (głównie PostgreSQL)
– doświadczenia w obsłudze GIT’a
– umiejętności przełożenia projektu z PSD na działającą stronę opartą na silniku CMS WordPress (pixel perfect – mamy wymagających grafików 😉 )
– minimalnej znajomości środowiska Linuxowego do pullnięcia kodu na serwer, odpalenia deployu itp.
– umiejętności szukania w google oraz rozwiązywania problemów (stackoverflow itp.)
Prześlij nam swoje CV oraz pokaż przykładowe prace (kod lub live projekty) na praca@webinto.pl

NIE INTERESUJE NAS WYNAJĘCIE PROGRAMISTY, PROPOZYCJE OD INNYCH AGENCJI NIE BĘDĄ WERYFIKOWANE

WPzlecenia funkcjonują zupełnie za darmo już od 12 lat. Dołącz do społeczności i wspieraj WPzlecenia, by działały w tym modelu przez kolejne lata!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!