Strona wordpress - WP Zlecenia

Strona wordpress

Data dodania: 12 lipca 2018

Zlecę stworzenie strony internetowej na wordpress:
– prezentacja produktów,o firmie, f.kontakt, aktualności, mapy, slidery treści itd.

Layout, grafiki, treści projektuję sam. Szukam kogoś elastycznego, kto zakoduje moje wypociny.
To nie jest projekt dla kogoś początkującego, chodzi o konkretne rozwiązania- z drugiej strony nie będę się upierał jeśli czegoś się po prostu nie da wykonać, albo zajmie sporo czasu.
Jeśli spodoba nam się współpraca, zleceń będzie więcej. Z założenia, stronę obsługiwał będzie laik. Rozumiem oczywiście że wszystkiego nie da się zrobić z panelu, dlatego szukam osoby do której będzie można wrócić za jakiś czas i dodać/edytować funkcjonalności. Zostaw proszę numer telefonu- w pierwszej kolejności będę dzwonił żeby dopytać, wyjaśnić, zapoznać się.
Pozdrawiam, Krystian.

Ps: Zależy mi na możliwości kontaktu telefonicznego podczas tworzenia strony. Wszystko w granicach zdrowego rozsądku, chodzi o to aby nie czekać 2 dni na odpowiedź e-mail, kiedy można coś ustalić w 30 sek na słuchawce. Jeśli jesteś z dolnośląskiego to +++++

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

kieliszek.ebs@gmail.com

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.