Programista Wordpress/WooCommerce - WP Zlecenia

Programista WordPress/WooCommerce

Data dodania: 10 kwietnia 2018

Witam wszystkich,

Szukam osoby ewentualnie firmy stricte specjalizującej się przede wszystkim w WooCommerce. Do mniej lub bardziej złożonych prac. Wymagana jest dobra znajomość repozytorium pluginów, aby nie robić czegoś, co już jest. Jeżeli kodujesz motywy z projektów graficznych, to umieść taką informację opisując z jakich technologii korzystasz, podaj adresy najlepszych Twoich realizacji stron/sklepów i koszt takiej usługi.

Poszukuję osoby, z którą przede wszystkim jest bardzo dobry kontakt, odbiera telefony i odpowiada na maile w ciągu 24h i jest w stanie szybko wyceniać usługi. Nie potrzebuję kogoś, kto chce sobie raz na jakiś czas dorobić czy uczyć się. To szybko daje się zweryfikować.

Proszę w odpowiedzi napisać jakie masz doświadczenie, dyspozycyjność oraz co ważne, aby nie zapomnieć, załączyć linki do najlepszych realizacji sklepów na WC i krótki opis jakie nietypowe funkcjonalności były wdrażane, jeżeli takowe były. Bez takich przykładów zgłoszenia nie biorę pod uwagę.

W temacie wiadomości koniecznie proszę zawrzeć treść: "Programista WordPress/WooCommerce". Skontaktuję się wyłącznie z wybranymi osobami.

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

artig70@poczta.fm

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.