Programista wordpress do stałej współpracy - WP Zlecenia

Programista wordpress do stałej współpracy

Data dodania: 14 marca 2018

Poszukujemy developera WordPress do stałej współpracy przy administracji i rozwoju serwisów należących do Społecznego Instytutu Wydawniczego Znak – wiodącej grupy wydawniczej z siedzibą w Krakowie. Prowadzimy najpopularniejszy polski serwis poświęcony historii: http://CiekawostkiHistoryczne.pl, a także drugi portal http://TwojaHistoria.pl.

Interesuje nas stała, długoterminowa współpraca obejmująca m.in. Pełen nadzór nad frontendem i backendem serwisów, przygotowywanie nowych funkcjonalności (od zera lub na bazie opensource’owych wtyczek), aktualizację oprogramowania, optymalizację pod kątem szybkości i niezawodności działania, bieżącą obsługę zabezpieczeń.

Wymagania:
– Programowanie: PHP, JavaScript/JQuery, HTML, CSS, MySQL
– Administracja: NginX, Varnish, MySQL, ssh
– Język angielski: dobry, umożliwiający analizę dokumentacji
– Minimum dwuletnie doświadczenie w tworzeniu i administrowaniu serwisami opartymi na WordPressie (obowiązkowo referencje, portfolio) w tym w tworzeniu własnych funkcjonalności, wtyczek.
– Umiejętność optymalizacji witryn pod SEO i różne przeglądarki
– Samodzielność, rzetelność, dokładność. Zapewniamy dużą swobodę pracy, ale oczekujemy dobrej organizacji, terminowości i efektów.
– Dyspozycyjność w awaryjnych sytuacjach.
– Mile widziane umiejętności graficzne
  
Oferujemy:
– Stała współpraca na wspólnie ustalonych zasadach. Jesteśmy elastyczni: uwzględniamy zarówno zatrudnienie osoby, która stanie się stałym, stacjonarnym członkiem zespołu, jak i nawiązanie współpracy z programistą gotowym poświęcać na nasz projekt od 2 do 3 dni w tygodniu. Preferujemy rozliczenia na podstawie faktur. Poszukujemy jednak tylko osób z Krakowa i okolic: przykładamy wagę do możliwości bezpośredniego kontaktu, kreatywnej dyskusji o nowych rozwiązaniach.
– Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz formy i zakresu współpracy. Szczegóły do ustalenia, ale na uczciwym poziomie. Wiemy, że dobra praca to nie praca na której się oszczędza.

Kontakt ze zleceniodawcą

Ogłoszenie zostało zamknięte i z tego powodu dane kontaktowe zostały ukryte. Ogłoszenia zostają oznaczone jako zamnięte automatycznie po 14 dniach lub wcześniej na wniosek zleceniodawcy.

Czy chcesz następnym razem dostać informację o nowym zleceniu jako pierwszy? Kliknij tutaj i dowiedz się jak!