Serwis na WordPress do zarządzania zleceniami - logowanie użytkowników, każdy swoja baza zleceń. - WP Zlecenia

Serwis na WordPress do zarządzania zleceniami – logowanie użytkowników, każdy swoja baza zleceń.

Data dodania: 4 stycznia 2018

Witam,
Do stworzenia serwis na WordPress do zarządzania zleceniami.
Osoba wchodząca na stronę miałby mieć możliwość założenia swojego konta, wykupienia abonamentu i korzystania. W ramach konta funkcje:
– NOWE ZLECENIE – dodawanie zlecenia, dane klienta, zlecenie na dzień, rok, godz itd, itp.
– BAZA ZLECEŃ – zestawienie wszystkich zleceń, podgląd, edycja, sortowanie
– GENEROWANIE DOKUMENTÓW – generowanie umowy zlecenia / o dzieło przy zassaniu określonych pól ze stworzonych – draft umowy do edycji w ustawieniach (zwykły tekst), możliwość własnego logo, eksport do pdf, zapis kopii na serwerze, generowanie ofert według szablonu, generowanie scenariusza zlecenia według zassanych pól z bazy zleceń, generowanie kosztorysów, potwierdzeń wpłaty zadatku według zassanych danych z bazy zleceń
– UMOWY – zbiór wszystkich umów w formacie PDF, możliwość sortowania, wysyłki mailem
– TERMINARZ – umiejscowienie zleceń zarejestrowanych na dany termin w kalendarzu, możliwość skonfigirowania przypomnieć wysyłanych mailem o zbliżającym się wydarzeniu – do wprowadzenia zakres dni od 1 do 30. Możliwość wysyłki na grupy np. 3 adresów mailowych.

Inne:
– funkcjonalność na smartfonie / tablecie
– opłata w systemie płatności online, wykup abonamentów 1 miesiąc, 3 miesiące , 6 miesięcy , 1 rok – dostęp po opłaceniu – z możliwością ręcznego regulowania dostępu przez administratora. Brak abonamentu = brak możliwości dodawania nowych zleceń.

To tak orientacyjnie. Więcej szczegółów w przypadku kontaktu.

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

w.slomaa@gmail.com

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.