Sklep WooCommerce - WP Zlecenia

Sklep WooCommerce

Data dodania: 5 października 2017

Zlecę wykonanie sklepu na CMS WordPress. Nie mam wykupionego żadnego motywu, ale może być oparty na jakiej startowej skórce WooCommerce, zmodyfikowanej do dostarczonych przeze mnie PSD. Na przykład taki PSD https://www.behance.net/gallery/38287441/Bazar-E-Commerce-Free-PSD-Template, aczkolwiek nie jest to jeszcze wybór finalny. Głównie trzeba będzie zakodować stronę główną, stronę sklepu z listą produktów i wyborem po kategoriach, stronę produktu. Koszyk, kasa, moje konto – ewentualnie małe, kosmetyczne poprawki żeby zgrać te podstrony kolorystycznie do reszty. Strona główna może bazować na gotowych skryptach/wtyczkach, ale wizualnie musi być dopasowana pod wybrany przeze mnie PSD. Dodatkowo dwie podstrony zgrane kolorystycznie z resztą – strona ‚O firmie’ z krótkim opisem i mapką google oraz strone ‚Kontakt’ z danymi telefonicznymi/osobowymi do różnych działów i formularz kontaktowy do bezpośredniego kontaktu ze strony. Nad stopką na każdej stronie zachęta do zapisania sie do newslettera. Strona logowania/rejestracji nie standardowa, statyczna – tylko po kliknięciu w ‚zaloguj’ lub ‚zarejestruj’ w menu powinno pojawić się okienko pop-up.
Proszę o oferty z przykładowymi 2-3 poprzednimi realizacjami i ceną. Chciałbym się zmieścić w budżecie, ale jeśli dla kogoś jest to za niska stawka a ma ciekawe realizacje, również proszę o kontakt.
Dodatkowo, dla zainteresowanych, prosiłbym o wycenę wprowadzenia 400 produktów do sklepu. Ja dostrczam opis produktów w formie pliku excel z tabelami: id, tytuł, cena, krótki opis, ilość, kategoria, podkategoria, sku, pełny opis’ oraz po 1 zdjęciu do każdego produktu do odszukania po ID (nazwa zdjęcia to id z bazy). Jeśli ktoś nie jest zainteresowany wprowadzaniem, ale zainteresuje mnie jego ofeta, to sam wprowadzę te produkty, więc powyższa usługa jest ewentualnym zleceniem dodatkowym, nie wymaganym.

Termin: najlepiej grudzień.

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

boreccki@gmail.com

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.