Sklep internetowy - WP Zlecenia

Sklep internetowy

Data dodania: 9 października 2017

Zlecę wykonanie sklepu WooCommerce (albo innego jak WP nie da rady). Kilka, może kilkanaście tysięcy produktów, każdy w kilku wariantach. Ok. 7 kategorii produktów. Coś lekkiego graficznie. Jedyny duży element graficzny to top (a właściwie ze 3 takie wyświetlające się wymiennie obrazki, które będę sobie mógł łatwo zmieniać, informujące np. o promocjach). Oferta skierowana na rynek amerykański. Interesuje mnie możliwość tworzenia promocji (typu kup dwie szt a trzecią dostaniesz gratis), wyszukiwania po tagach. Jedyny system płatności to Paypal. Wysyłka będzie darmowa.
Liczę na pomoc w wyborze niezawodnego serwera w USA (SSL), aktualizacje oprogramowania i pomoc po zakupie. Mile widziana opcja późniejszego pozycjonowania.
Tylko oferty od firm/osób z bogatym doświadczenie w tej dziedzinie. Czas realizacji max 2 miesiące.

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

kolekcj@gmail.com

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.