Przeniesienie/wykonanie sklepu na Wp/WooCommerce - WP Zlecenia

Przeniesienie/wykonanie sklepu na Wp/WooCommerce

Data dodania: 5 października 2017

Szukam długo-działającej firmy z tradycją pracy na WooCommerce/Wordpress (nie koderów od darmowych szablonów!) od stałej współpracy, która zaproponuje rozsądne stawki za dobrze wykonaną pracę. Bardzo mi zależy na długoterminowej współpracy z jedną firmą przy naszych stronach itp.

Szukamy firmy wordpresowej z dobrymi praktykami programowania, zgodnymi z wytycznymi Wp/Google/Seo.

Do wykonania na dziś mamy przeniesienie sklepu www.akwarystyczny24.pl z platformy OSCOMMERCE na WOOCOMMERCE wg wytycznych.

Projekt jest stosunkowo rozbudowany i wymaga doświadczenia.

Grafikę do projektu mamy już wykonaną.

Chciałbym aby kod, grafiki, szybkość działania były optymalne. Do dyspozycji dla optymalizacji mamy możliwość generowania za pośrednictwem home listy nieoptymalnych zapytań do bazy. Nasz serwer jest na dość silnym serwerze współdzielonym, my natomiast mamy usługę hostingu dedykowanego, czyli home jest do naszej/waszej pomocy jeżeli chodzi o jakieś konfiguracje i szybką pomoc 24h itp.

Firmie z którą współpracą będę zainteresowany prześle detale.

Kontakt ze zleceniodawcą

Informacje kontaktowe, jakie zostawił zleceniodawca:

biuro@akwarystyczny24.pl

Uwaga! Od teraz możesz dostawać nowe zlecenia emailem zanim pojawią się na stronie! Kliknij tutaj by być szybszym niż inni zleceniobiorcy!

Odpowiadając na ogłoszenie nie zapomnij wspomnieć, że znalazłeś je w serwisie "WP Zlecenia". Pomożesz w ten sposób promować naszą stronę.